WAGO Buat Klemensi

Temmuz 31, 20200

WAGO Buat Klemensi

WAGO buat klemensleri yaylı teknolojisi ile elektrik kablolarının bağlanmasında yenilikçi bir çözümdür. Sahada elektrik işlerinin montajında hızlı ve güvenli bir çözüm sunan WAGO klemensler, kompakt yapısı, yüksek izolasyon sınıfı, V0 yanmazlık sınıfı ile öne çıkar. WAGO buat klemensleri aydınlatma tesisatlarınızdan, kablaj uygulamalarınıza birçok alanda kullanabilirsiniz.

WAGO 2273 Buat Klemens Serisi

WAGO 2273 serisi buat klemensleri, 2,5 mm2‘ye (14 AWG) kadar olan tek damarlı iletkenleri bağlamak için kullanabilirsiniz. 773 Serisi ise 4/6 mm2‘ye (12/10 AWG) kadar olan iletkenleri bağlar. Kompakt boyutları ile hem pano boyutlarınızı azaltırsınız, hem de lojistik maliyetlerinizde azalma yaşanır. Ürünlerin bir diğer önemli özelliği ise, aletsiz kullanım sunmasıdır. Ayrıca ürünün şeffaf yapısı sayesinde kablonun tam olarak oturup oturmadığını görebilirsiniz.

WAGO Buat klemensi hızlı ve kolay bir çözüm sunar.

WAGO 221 Buat Klemensi

Hızlı, güvenli ve kolay kullanımları ile yapı- inşaat alanında öne çıkan WAGO 221 klemens ailesi daha küçük olması ile alan tasarrufu sağlar. Özellikle merdiven tepelerinde ince kabloları sıra klemense takmaya çalışırken vidalama ile boğuşmak söz konusu olabiliyor. WAGO 221 ürünleri ile herhangi bir alete ihtiyaç duymadan tüm kabloları kolaylıkla bağlanılmasını sağlayacaktır. Bu kablolar içerisinde tek damar, çok damarlı ya da çok telli modellerde bulunmaktadır. Bu malzemeler yüzde 40 daha küçüktür. Bu nedenle kablolama alanından yüzde 40 oranında tasarruf elde edilir. Gövdesinin tamamen şeffaf olması ile de kablonun doğru bir şekilde yerleştirilmesi sağlanır. Aynı zamanda uygun bir uzunlukta soyulabilmesini de sağlar.

WAGO 221 Klemenslerin Özellikleri

Elektriksel ara bağlantıda çok yönlü olan WAGO 221 serisi, yeni bir tasarımdır. Tüm boyutlardaki kabloları bağlama kabiliyetinden olan ürünler esnek bir uygulanabilirlik sağlar. 221 serisi özellikle kompakt alanlarda tercih edilir. Bu nedenle pek çok alanda kullanılabilir.

Kullanım Alanları

* Elektrik Tesisatları

* Avize Bağlantıları

* Priz Bağlantıları

* Evdeki Kablo ekleri

* Buat Kutuları

Wago 221 Klemens Kullanım Avantajları

En küçük alanlar başta olmak üzere her türlü yerde güvenli, kolay ve hızlı kullanım imkanı verir.

* Şeffaf gövdesi ile kabloların uygun uzunlukta soyulmasını sağlar. Ayrıca kabloların doğru takılmasında da şeffaflık büyük bir avantajdır.

* Kolay test edilmesi için iki test yuvasına sahiptir.

* Ergonomik ve küçük tasarımıyla rahat taşınabilir.

* Uygulama esnasında kol kuvveti minimuma iner.

60 dereceye kadar ortam sıcaklıklarında kullanılabilmektedir. Yeni nesil bir kullanım imkanı sunan WAGO 221 buat klemens modelleri tüm kullanım alanlarında pratiklik ve profesyonellik getirmektedir. GOST-R, CQC, PSE/JET, UL, ENEC gibi onaylarla bu yeni kompakt konnektör modelleri dünyanın her yerinde kullanılmaya hazır olarak sunulmaktadır.

Wago klemens ne işe yarar?

WAGO klemens yaylı yapısı ile elektrik kablo montajında el aleti olmadan sizlere kolaylık sağlar. İşçilik ve zamandan büyük oranda tasarruf edebilirsiniz.

Wago Klemens nasıl kullanılır?

Wago klemensler push-in teknolojisi sayesinde el aletine ihtiyaç duymadan kolayca kullanılır. WAGO 221 serisindeki tırnak yapısı ile montaj sadece saniyeler sürer.

Wago klemens fiyatları?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *