Değerli iş ortaklarımız ve tüm ziyaretçiler,

Ticaret ve mühendislik etiğinden taviz vermeden, enerji sektöründe fark yaratan çözümler üretmeyi hedefleyerek başladığımız bu yolculukta kuruluş tarihimizden itibaren 25 seneyi geride bıraktık.

Henüz daha yeni kurulmuş bir şirketken insanların hem mantıklarına hem de duygularına hitap eden tarzımızla kısa sürede fark edildik ve bir daha dönüp arkamıza bakmadık.

Kurumsal malzeme satışı, yardımcı ekipman üretimi, anahtar teslimi çözümler ve daha pek çok sayıda tamamlayıcı faaliyeti hem yurtiçi hem de yurtdışında müşterilerimizin hizmetine sunmuş durumdayız.

Vekmar, enerji sektöründe kendisi ile benzer işi yapan çoğu firmanın aksine, açık ve kapalı alanlarının, depolarının büyüklüğü, yada bilanço rakamları ile övünmenin çok ötesinde bir noktadadır. Bizim için büyüklük demek verimlilik, hizmet kalitesi, dünya genelindeki hizmet ağı, yerli ve yabancı partnerlerimize verdiğimiz güven duygusu demektir; bununla beraber evrensel değerlere sahip tüm rakiplerimize de azami saygıyı gösteririz.

Göstermelik yönetim kurullarının aksine gerçek manada anonim olarak yönetilen ve inovasyon rüzgarlarının sürekli estiği şirketimizde, tüm kararlar tartışılarak ve çoğunluğun onayı ile alınmaktadır.

Hayatlarının ilk önceliği şirket çıkarları olan deneyimli ekip arkadaşlarımız ve her daim desteklerini hissettiğimiz iş ortaklarımız ise büyümemizin ve gelişmemizin sağlam temeli olmuşlardır.

Kazanmanın ve lider olmanın çokta kolay olmadığı bu sektörde, anti kırılgan yapımızla mücadele etmeye, dokunduğumuz her kurumun ve duygu alışverişi içinde olduğumuz her insanın değer algısını yükseltmeye devam edeceğiz.

Hayatın ancak bir amaç için çabalandığı zaman anlamlı olacağı gerçeğinden yola çıkarak hiç bitmeyen mücadelemize amaçlarımız doğrultusunda kararlılıkla devam edeceğimizin ve yeni hikayeler yazma arzumuzun asla tükenmeyeceğinin bilinmesini arzu ederiz.

Varol ÖNDOĞAN

×
Vekmar Vizyon Destek