En Zor Koşullarda Optimum Çözümler

İlk yıllarından itibaren yerli ve global markaların resmi bayilikleri ile başlayan dağıtım ağı bugün 14.000’i aşkın müşteri ve 24.000 çeşit ürün ile başarıyla devam etmektedir.

Dağıtım ağında bulunan Schneider Electric,  ABB Türkiye, Eaton, Philips (Signfy) gibi markaların yanında ABB (HITACHI)  İspanya, Legrand İtalya ve LS Elektrik Kore firmalarının da Türkiye distribütörlüklerini yapmaktadır.

Vekmar Elektrik, yıllar içerisinde oluşan müşteri gereksinimlerine paket çözümler sunabilmek için  projelendirme, danışmanlık, pano imalatı  ve komple anahtar teslimi çözümlerinin yanı sıra hizmet verilen tesislerin sürekliliğini sağlamak için servis ve bakım hizmetleri sunan organizasyonlar kurmuştur.

Kurulan organizasyonlar özellikle Endüstriyel tesisler olmak üzere, Bankacılık Merkezleri, Liman Projeleri, Köprü/Otoyollar, Ticari Bina ve Hastane /Sağlık Hizmetleri alanlarında sayısız başarılara imza atmıştır.

Vekmar Elektrik’in  genç ve dinamik ekibi sayesinde hızlı karar ve aksiyon alabilen yapısı ile hem Türkiye’de bir çok prestijli projede yer alıp hem de dünyada 80’ in üzerinde ülkeye yapılan ihracat ile sektöründe dünya markası olması yolunda önemli adımlar atmıştır. 

Gerek tedarikçileri gerekse müşterileri ile her zaman uzun soluklu ilişkileri kurmayı kendine misyon eden Vekmar Elektrik ticari etik ve prensipler konusunda hiçbir zaman taviz vermeden yoluna devam etmektedir. 

Sektörde geçen 26 Yılın ardından her gün öğrenilen yeni teknik veya ticari bilgilerin kontak kurulan yeni insanlara karşı hizmet sunma isteğinin 66 deneyimli mühendis kadrosu ile ilk günkü heyecanla devam etmektedir.

20. Yıl Kutlamamız | 2014
Bilgi Bilim Birey

Neler Yapıyoruz?

Vekmar Uzmanlığı İle Tanışın!

Endüstriyel tesislerden, ticari binalara geniş bir alandaki uzmanlığımız sayesinde sizlere en uygun ürün/çözümü sağlıyoruz.  Ortak amaçları paylaşan Vekmar ailesi ürün ve insan odaklı çözümleriyle işlerinize değer katıyor.

×
Vekmar Vizyon Destek