#VekmarElectric

En Zor Koşullarda Optimum ÇözümlerVekmar

https://www.vekmar.com.tr/wp-content/uploads/2023/12/About-Us.jpg
https://www.vekmar.com.tr/wp-content/uploads/2024/02/27.yil-2.png

İlk yıllarından itibaren yerli ve global markaların resmi bayilikleri ile başlayan dağıtım ağı bugün 14.000’i aşkın müşteri ve 24.000 çeşit ürün ile başarıyla devam etmektedir.

Dağıtım ağında bulunan Schneider Electric,  ABB Türkiye, HITACHI Enerji, Eaton, Philips (Signify) gibi markaların yanında ABB (HITACHI Energy)  İspanya, Legrand İtalya ve LS Elektrik Kore firmalarının da Türkiye distribütörlüklerini yapmaktadır.

Vekmar Elektrik, yıllar içerisinde oluşan müşteri gereksinimlerine paket çözümler sunabilmek için  projelendirme, danışmanlık, pano imalatı  ve komple anahtar teslimi çözümlerinin yanı sıra hizmet verilen tesislerin sürekliliğini sağlamak için servis ve bakım hizmetleri sunan organizasyonlar kurmuştur.

Kurulan organizasyonlar özellikle Endüstriyel tesisler olmak üzere, Bankacılık Merkezleri, Liman Projeleri, Köprü/Otoyollar, Ticari Bina ve Hastane /Sağlık Hizmetleri alanlarında sayısız başarılara imza atmıştır.

Vekmar Elektrik’in  genç ve dinamik ekibi sayesinde hızlı karar ve aksiyon alabilen yapısı ile hem Türkiye’de bir çok prestijli projede yer alıp hem de dünyada 96 ülkeye yapılan ihracat ile sektöründe dünya markası olması yolunda önemli adımlar atmıştır.

Gerek tedarikçileri gerekse müşterileri ile her zaman uzun soluklu ilişkileri kurmayı kendine misyon eden Vekmar Elektrik ticari etik ve prensipler konusunda hiçbir zaman taviz vermeden yoluna devam etmektedir.

Sektörde geçen 29 Yılın ardından her gün öğrenilen yeni teknik veya ticari bilgilerin kontak kurulan yeni insanlara karşı hizmet sunma isteğinin 66 deneyimli mühendis kadrosu ile ilk günkü heyecanla devam etmektedir.

BİLGİ BİLİM BİREY

Neler Yapıyoruz?VEKMAR

Vekmar Elektrik Uzmanlığı İle Tanışın!

Endüstriyel tesislerden, ticari binalara geniş bir alandaki uzmanlığımız sayesinde sizlere en uygun ürün/çözümü sağlıyoruz.  Ortak amaçları paylaşan Vekmar Elektrik ailesi ürün ve insan odaklı çözümleriyle işlerinize değer katıyor.

https://www.vekmar.com.tr/wp-content/uploads/2024/01/DSC05948.jpeg

Kalite PolitikamızKalite

Müşterilerimizi doğru anlayarak beklentilerine hızlı ve etkili biçimde cevap vermek, markamıza bağlı olmalarını sağlamak.
Müşteri geri bildirimlerinin değerlendirilmesiyle sürekli iyileşme sağlamak
Tüm çalışanlarımızın kalite değerlerine katılımını sağlamak için gerekli şartları oluşturmak.
Kalite bilincinin sürekliliğini sağlamak.
https://www.vekmar.com.tr/wp-content/uploads/2024/01/DSC05948.jpeg
https://www.vekmar.com.tr/wp-content/uploads/2024/01/DSC05692.jpeg
https://www.vekmar.com.tr/wp-content/uploads/2024/01/DSC05692.jpeg

Kariyerİş İlanları

Vekmar Elektrik’in genç ve dinamik ekibi sayesinde hızlı karar alıp aksiyon alabilen yapısı ile hem Türkiye’de bir çok prestijli projede yer alıp hem de dünyada 70’ in üzerinde ülkeye yapılan ihracat ile sektöründe dünya markası olması yolunda önemli adımlar atmıştır.

Gerek tedarikçileri gerekse müşterileri ile her zaman uzun soluklu ilişkileri kurmayı kendine misyon eden Vekmar Elektrik ticari etik ve prensipler konusunda hiçbir zaman taviz vermeden yoluna devam etmektedir.

Sektörde geçen 29 Yılın ardından her gün öğrenilen yeni teknik veya ticari bilgilerin kontak kurulan yeni insanlara karşı hizmet sunma isteğinin 66’yı aşkın Elektrik Mühendisi ve 400’ü aşkın tüm personeli ile ilk günkü heyecanla devam etmektedir.

  Vekmar Elektrik İletişim Formu

  Firma emailiniz ile formu doldurmanızı rica ederiz. Uzman ekibimiz sizlerle en kısa sürede iletişime geçecektir.

  İletişimde Kal

  Size Nasıl
  yardım Edebiliriz ?İletişim

  Uzman ekibimizle hemen iletişime geçebilir, teknik destek alabilirsiniz.
  Hemen Arayın

  +90 216 593 11 00

  Takipte Kalın