Eaton Easye4 Kontrol Röleleri

Ekim 11, 20210

Eaton Easye4 Kontrol Röleleri

Easye4 kontrol röleleri, otomasyon uygulamaları basit ve esnek bir şekilde programlama ve yönlendirme yapabilen cihazlardır. Geniş çaplı haberleşme olanağı sağlayabilen sistem üzerinden pek çok detay kurulum ve düzenleme yapılabilmektedir. Analog ya da dijital giriş, röle ve transistör çıkışı, cihaz durumu görselleştirme ve basit işlemler yapabilme olanağı verir. Easye4 cihazları sadece programlama yapmanızı sağlamakla kalmaz, uzaktan izleyebilme olanağı da verir.

Easye4 Kontrol Röleleri Özellikleri

Ana cihazlar ve genişleme modülleri DC, AC ve UC gerilimlerinde mevcuttur.

Ana cihaz başına 11 adede kadar genişleme modülü mevcuttur.

easySoft’u şu dört programlama diliyle kullanabilirsiniz: easy cihaz programlama (EDP), merdiven diyagramı (ladder diagram veya LD), fonksiyon blok diyagramı (function block diagram veya FBD) ve yapılandırılmış metin (structured text veya ST)

Ethernet arayüzü yoluyla farklı haberleşme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz: easyNET, Modbus TCP, (istemci veya sunucu) ve SmartWire-DT master.

Uzaktan kontrol veya görselleştirme için entegre web sunucusu.

Push-in klemens ve vidalı terminalli bağlantı modelleri.

Easye4 Kontrol Röleleri Programlama

Easye4 kontrol röleleri kolaylıkla, basit ve esnek programlama olanağı vererek geniş kapsamda haberleşme sağlamaktadır. Ethernet arayüzle geniş haberleşme sağlanabilmektedir. Bu cihazlarda ön planda tutulan entegre Modbus TCP istemci-sunucu özelliğiyle farklı komponentleri uyumlayabilmektedir. 11 adede kadar genişleme modülünü kolayca ekleyebilme ve çıkarabilme olanağı bulunmaktadır. Bu özelliğiyle endüstriyel alanda fark yaratmasıyla, bina otomasyon ve endüstri uygulamaları için de uygundur. SmartWire DT easy modülleri ide easye4 cihazını akıllı cihaz haline getirmektedir. Sezgisel easySoft yazılımı, kullanıcılarına programlama dillerine ilaveten entegre web sunucuyla mobil cihazlar ve endüstriyel ekranlarda geliştirme seçenekleri de sunmaktadır. Kontrol röleleri programlamayla kalmaz aynı zamanda sistem hedefini izleyebilme olanağı da vermektedir.

Easye4 Program Dilleri

Easye4 kontrol röleleri, programlama dilleri için de seçenekler sunmaktadır. 4 farklı dilde programlama yapabilirsiniz. Easye4 kontrol röleleri Ethernet arayüzle geniş kapsamlı haberleşme sunmaktadır. Firma güvencesiyle sistem çalışma durumunu izleyebilir, kolaylıkla kontrol sağlayabilirsiniz. Easye4 lot sistem mimari projelerine entegre edilebilen güçlü kontrol sistemidir.  Bağlı bulunduğu alanda gerçek zamanlı kontrol sağlamaktadır. Ancak hedef kontrolünü sağlıklı yapabilmek için yardımcı sistemler olmadan eksik kalmaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *