Schneider Electric SM6 Hücre

Ağustos 31, 20200

Schneider Electric SM6 Hücre

Yüksek teknolojiye sahip tasarımı ile beraber Schneider Electric sm6 hücre anahtarlama elemanları üzerinden bir armonidir. Özellikle orta gerilim tesisleri için hem günümüzde hem de gelecek adına tüm ihtiyaçlara karşılık verecek geniş bir sisteme sahiptir. SM6 serisi özellikle kendini ispat etmiş olan akıllı çözüm yöntemlerini sahip modern hücreler üzerinden destek sağlamaktadır. Böylece tamamen güvenli bir sistem altında uzun yıllar sorunsuz çalışma potansiyeli teşkil ediyor.

 

Güçlü Yapısı ile Schneider Electric SM6 Hücre

Optimum seviyede operatör ve işletme güvenliği sağlanmış olan iç ark dayanımlı hücreler üzerinden üretimi gerçekleşen bu sistem, düzenli bir kullanım olanağı tanımaktadır. Üstelik tüm uygulamalara yönelik farklı tipteki hücreleri ile bir adım öne çıkmaktadır. Haberleşmeye uygun tasarıma sahip olan bu sistem, uluslararası kalite standartlarına uygun şekilde üretimden geçerek hazırlanıyor.

Schneider Electric SM6 serisi hücrelerde QR kod okutma özelliği ile gelir.

Schneider Electric Sm6 Hücre Avantajları

Birçok farklı avantajı ile beraber farklı sektörler için Schneider Electric sm6 hücre kaliteli bir kullanım imkanı tanımaktadır.

– Geliştirilebilen bir tasarıma sahiptir.

– Kompakt bir yapısı bulunur ve her işletmeye rahatlıkla montajı gerçekleşebilir.

– Fazla bakıma ihtiyaç duymadan kaliteli bir çalışma prensibi sağlar.

– Fonksiyonel yapısı ile kolay montaj edilir.

– Kolay ve güvenilir bir işletim sistemine sahiptir.

– Haberleşme uygun tasarımı bulunur.

– Koruma elemanları adapte edilebilen bir tasarıma sahiptir.

Bu ve benzeri pek çok farklı özelliği ile beraber işletmeler için rahat ve uygun bir kullanım olanağı sağlıyor. Özellikle yüksek teknolojiye sahip sistemi ile beraber, işletmelerin beklentilerini karşılayarak tüm ihtiyaçlarını giderme olanağı tanımaktadır.

Ecostruxure orta gerilim hücrelerini hiç olmadığı kadar akıllı hale getirir.

Kaliteli ve Kullanışlı Yapısı ile Schneider Electric Sm6 Hücre

Yeni nesil tasarım üzerinden üretimi gerçekleştirilmiş olan bu ürün, kaliteli ve dayanıklı bir yapıya sahip hücrelerden oluşmuş durumdadır. Bölmelendirilmiş hücreler üzerinde eşit oranda çalışma prensibi sağlayan sistem, ayrıca kolayca anlaşılabilen ve hareketli mimik diyagram olanağı sağlamaktadır. 3 yandan iç ark dayanımlı hücre yapısı ile beraber pozitif açma sistemi üzerinden kolayca entegre edilebilmektedir. Özellikle uzaktan kumanda sistemlerini mükemmel uyum göstermesi sayesinde, kullanım kolaylığı bir üst noktaya çıkıyor.

Schneider Electric hücreler uzaktan son derece izlenebilir, bu şekilde arızaların önüne geçilir.

Güvenli Şekilde ve Uzun Yıllar Kullanım

Amaca uygun olarak farklı işletmelerde sağlıklı bir kullanım imkanı sağlayan bu sistemi, uzun yıllar değerlendirmek mümkün. Yapısal itibariyle tüm ihtiyaçları karşılamak için hazırlanmış tasarıma sahip ürün, dayanıklı ve kullanışlı bir olanak tanımaktadır. Beklentiyi karşılayacak özellikler altında uygun fiyatlar üzerinden güvenli şekilde elde edilebilir ve kolayca montaj sağlanabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *