The art of precision machineryPrecision

Discovering industry possibilitiesPossibilities

Automation is the solutionAutomation

The art of precision machineryPrecision

Discovering industry possibilitiesPossibilities

Automation is the solutionAutomation

Metal forming and processing

Metal forming and processing

Globally myocardinate interactive supply chains with distinctive quality vectors. Globally revolutionize global sources through interoperable services.

Metal forming and processing

Precise tools and product manufacture

Precise tools and product manufacture

Override the digital divide with additional clickthroughs from DevOps. Nanotechnology immersion along the information highway.

Precise tools and product manufacture

Welding and laser profiling

Welding and laser profiling

Completely synthesize principle-centered information after ethical communities. Efficiently innovate open-source infrastructures via inexpensive materials.

Welding and laser profiling

CNC machinery made products

CNC machinery made products

Quickly maximize timely deliverables for real-time schemas. Dramatically maintain clicks-and-mortar solutions without functional solutions.

CNC machinery made products

Amwerk values

Engineering the
best solutionsEngineer

Uniquely enable accurate supply chains rather than frictionless technology. Globally network focused materials vis-a-vis cost effective manufactured products.

Integrity

Taking seamless key performance indicators offline to maximise the tail.

Automation

Nanotechnology immersion will close the loop on focusing solely on the bottom line.

Tradition

Dramatically visualize customer directed convergence without revolutionary ROI.

Safety

Assertively iterate resource maximizing products after leading intellectual capital.
Who is Amwerk

Company history

Engage worldwide methodologies with web-enabled technology. Interactively coordinate proactive e-commerce via process-centric outside the box thinking. Completely pursue scalable customer service through sustainable potentialities.

Travis Kirkpatrick, Owner

https://www.vekmar.com.tr/wp-content/uploads/2020/11/img-signature.png
Codiqa
Bello
Applauz
Konstrakt
Estato
Avantage
Hoel California
Urbanist
Yasin Çakar
Yasin Çakar
Vekmar Elektrik gibi değerli bir partnerle iş birliği yapmanın büyüme yolculuğumuza artı bir değer yaratacağına inanıyoruz. Partnerimizin güçlü ihracat ağı, profesyonelliği ve uluslararası standartlardaki iş yapış biçimiyle aynı vizyonda buluşuyor olmak ne kadar doğru bir iş birliği yaptığımızı kanıtlıyor. Vekmar’ın müşteri ilişkileri yönetimi, sevkiyat ve satış sonrası süreçlerdeki gösterdiği başarı EKOS Electric olarak bize güven veriyor. Birlikte çok başarılı işlere imza atacağımıza inanıyoruz.
Mesut Nurdoğan
Mesut Nurdoğan
Vekmar Elektrik, Elektrik sektöründe uzun yıllardır oluşan tecrübesi ve çalışanlarının niteliğiyle bizim en büyük iş ve çözüm ortaklarımızdan biri olacaktır. Federal Elektrik olarak yeni bir Satış Sistemi’ne başlıyoruz. Bu sistemin ilk birlikteliğini Vekmar Elektrik’le yapmamızın zamanlama açısından da doğru olduğunu düşünüyorum. Federal Elektrik ürün gamı ile Vekmar Elektrik müşterilerine hem kaliteli hem de fiyatı uygun ürünleri sunacaktır. Avantajlarımızın Vekmar Elektrik müşterilerinde zaman içerisinde artarak çoğalan talepler oluşturacağını birlikte yaşayacağız. Önümüzdeki günlerde Vekmar ve Federal Elektrik çok büyük başarılara imza atacak; ulaşılabilirlik ve tanıtım ile aktivitelerimiz tüm Türkiye’de konuşulacaktır.
Keleş Reçber
Keleş Reçber
Vekmar ile uzun yıllara ve sağlam bir zemine konumlanmış çok değerli bir iş ortaklığımız var. Her yıl büyüyen iş hacmimiz bunun en reel göstergesidir. Bundan sonraki süreçte de Vekmar ile birlikte iş ortaklığımızın verimli bir şekilde devam etmesini temenni ediyoruz. Ortaklık neticesinde çok önemli işler başaracağımızı düşünüyoruz.
Serkan Şakarcan
Serkan Şakarcan
Schneider Electric Global stratejisini, lokal etken ve faktörlerle birlikte en doğru şekilde iş ortaklarımızla birlikte uygulamayı hedefliyoruz. Sürdürülebilirlik alanında küresel bir lider olan Schneider Electric olarak bu hedeflerin güçlü bir destekçisi olmak üzere ülkemize hizmet etmeyi sürdüreceğiz.
Hasan Yıldız
Hasan Yıldız
Partnerlik, güven ile başlayan ve doğru iş birliği sayesinde beraber başarıya gidebilmenin en kısa ve en sağlam yoludur. Doğru bir partnerlik yapısıyla imza atılamayacak bir projenin olmadığını düşünüyorum. Bunun yanı sıra, kendi vizyonunuzla eşdeğer bir bakış açısı da eklenebilirse sınır tanımayan bir başarı hikayesi oluşturulur. Yine partnerlik, her iki firmanın da gelişim alanlarını beslediği, iyi günde el ele olduğu gibi kötü günde de kol kola yürüdüğü bir mekanizmadır. Vekmar Elektrik ile iş birliğimizi tam olarak, bahsettiğim partner tanımıyla açıklayabilirim.
Nami Saçkesen
Nami Saçkesen
Gelecekte kendimize güçlü bir yer edinmek istiyorsak dijital teknolojilerle beraber enerji uygulamalarına her zamankinden daha fazla yatırım yapmamız gerekiyor. Saypro olarak bu anlayışla iş birliklerimizi her geçen geliştiriyor ve sizlere 360 derece entegre çözümler sunan bir firma olarak karşınıza çıkıyoruz.
Mehmet Bülbül
Mehmet Bülbül
Vekmar Elektrik, Alçak Gerilim ve Orta Gerilim alanında uygun stok yönetimi ile sadece iyi distribütör olmanın çok ötesinde. Mühendislik çözümleri sunabilen, yurtiçi ve yurtdışı pazar dinamiklerine sahip, ithalattan ihracata, A’dan Z’ye komple sistem entegratörlüğü yapabilme yeteneklerine sahip. Vekmar ile çalışmaktan son derece memnunuz.
İlker Çınar
İlker Çınar
Vekmar Elektrik ile uzun yıllardır müşteri ilişkimiz, 7 yıldır da bayilik ilişkimiz var. Sektörde müşteri ilişkileri yönetimi, sevkiyat ve satış sonrası süreçlerdeki titizliğiyle öne çıkan Vekmar bizim için önemli iş ortaklarımızdan biri.
Emre İdemen
Emre İdemen
Mühendislik ve Müşavirlik hizmeti verdiğimiz değerli müşterilerimize yönelik gerçekleştirdiğimiz çözümlerde, tedarik zincirimizdeki en önemli paydaşlarımızdan biri olan Vekmar Elektrik ile bğnyesinde bulundurduğu birçok marka da işbirliğimiz mevcuttur. Ticaret politikasını, tek taraflı satmak üzerine değil, sağlıklı beşeri ilişkilerin ardından kazan kazan kavramını gerçekleştirmek üzere kuran nadir firmalardan biri olması sebebiyle başta kurucu ve yöneticileri olmak üzere tüm değerli çalışanlarına sürdürülebilir başarılar dilemek isterim.
İlkay Zenar
İlkay Zenar
Bir tesisin enerji ihtiyacını karşılayacak tüm elektrik malzemelerine en hızlı ve güvenilir şekilde ulaşılabilir olan firmanızın ihracat başarısını da takdir ediyorum.
Tayfun Yılmaz
Tayfun Yılmaz
Vekmar Elektrik ile uzun bir geçmişe dayanan köklü bir işbirliğimiz var. Pazarda oluşan birçok ihtiyacı hızlı ve etkin şekilde çözmek bu işbirliğimizin ortak amacıdır. Güçlü tedarikçi rolüyle ülkemiz ile sınırlı kalmayıp yurtdışı etkinliğini de arttıran Vekmar ile Schneider Electric’in gelecek vizyonu çerçevesinde stratejik ve inovatif partnerlik anlayışıyla daha güçlü ortak bir geleceğe yürüyeceğimize inanıyorum.
Ufuk Özgirgin
Ufuk Özgirgin
Vekmar, yaklaşık 15 yıldır elektrik sayaçları konusunda en önemli ve değerli iş ortaklarımızdan, bayilerimizden biridir. Vekmar’ın, profesyonel ve başarılı yöntemi, uzman teknik kadrosu ve geniş tedarik portföyü ile enerji sektöründe Türkiye’nin en önde gelen tedarikçilerinden biri olma konumunu devam ettireceğini düşünüyorum. İş ortaklığımızın artarak devam etmesini ümit ediyorum.
Mustafa Kaçmaz
Mustafa Kaçmaz
Vekmar’ı kuruluşundan bugüne takip ediyorum. Sektörde örnek alınacak çok başarılı işler yapıyorlar. Üst yönetimin dostane yaklaşımından memnunum. Kurumsal yayınınız Vizyon’u takip ediyorum. Oldukça profesyonelce hazırlanmış bir yayın, emeği geçenleri kutluyorum.
Alper Vargel
Alper Vargel
Schneider Electric olarak Vekmar’la partnerlik ilişkisine çok önem veriyor, bu ilişkinin birlikte hareket ederek daha güçlü olacağına inanıyoruz. Vekmar Elektrik gelişen ve değişen pazar dinamiklerine, müşteri ihtiyaçlarına göre sürekli kendisini yenileyen, bu konuda araştırmalar ve çalışmalar yapan bir partnerimiz.
Turgut Çekiç
Turgut Çekiç
Vekmar’la uzun yıllardır çalışıyoruz. Ancak bu yıl otomasyon uygulamaları, ortak seminerler tertip etme, ürünlerimizi geniş kitlelere ulaştırmada iş birliğimizin artacağını net bir şekilde söyleyebilirim. Bu konuda gerek Vekmar’ın üst düzey yöneticilerinin her türlü yardım elini uzatmaları ve benzer şekilde bizim onlara destek sözümüzü net bir şekilde ifade edebilirim. Bu yılın hem Vekmar hem de Wago açısından son derece başarılı geçeceğine eminim.
Göktuğ Gür
Göktuğ Gür
Vekmar, elektrik sektöründe üstün hizmetler vermiş, uzun yıllar örnek ve referans projelerde yer almış, eğitimli kadrosuyla uzmanlaşmış bir firma olarak aydınlatma sektörüne de başarıyla adım atmıştır.
Cemal Sadiki
Cemal Sadiki
Biz projede tüm ihtiyaçları tek bir elden, hızlı, eksiksiz ve güçlü finansal yaklaşımınızla karşılayabildiğiniz için, müşterileriniz nezdinde tercih sebebi oluyorsunuz. Bunda tabii ki, yurt içindeki ve yurt dışındaki büyük ve global üreticilerle yıllar içinde kurduğunuz güçlü iş ilişkilerinizin de çok ciddi katkısı olduğunu biliyorum. Diğer grup şirketlerinizle de başarılarınızı takip ediyorum. Son olarak, yıllarca uzak durduğunuz üretim işine, Revotek firmanız altında redresör imalatı ile girdiğinizi gördüm ve üretim konusunda da başarı ile ilerleyebileceğinizden şüphem yok. Armtek olarak, Vekmar ile uzun yıllar karşılıklı ticaret yapma hedefimiz var.
Enver Geçgel
Enver Geçgel
Astor satışlarını doğrudan ve bayileri aracılığı ile yapıyor. Bayilerimiz ile biz aslında büyük bir aileyiz. Biz kaliteli zamanında ürünler üretmekle bayilerimiz ise satışlarımıza katkı sağlamakla görevli. VEKMAR da bu konuda bize önemli katkı sağlayan bir firma. Vekmar ile olan işbirliğimizle beraber gelecekte başarılı adımlar atacağımızı düşünüyorum.
Kement Akdemir
Kement Akdemir
Vekmar Elektrik Ulusoy Elektrik’in en eski bayilerinden birisi. Uzun yıllardır şirketlerimiz arasında yaşattığımız uyumu önümüzdeki yıllarda da sürdürmek ve geliştirmek en büyük gayemiz. Vekmar, EATON AG ve OG ürün gurplarında yurtiçinde bayimiz olan tek firma konumunda. İçinde yer aldığınız projeler ve satışlarda ortaya koyduğunuz başarı tedarikçiniz olarak bizi de gururlandırmaktadır. Başarı ve iş birlikteliğimizin uzun yıllar boyunca sürmesini diliyorum.
Süleyman Sırrı Özkılınç
Süleyman Sırrı Özkılınç
Vekmar, Türkiye Pazarı için sektörümüzdeki en önemli oyunculardan biridir. Vekmar son zamanlarda 80’den fazla ülkeye ihracat yapıyor ve bence bu takdire şayan bir başarı. Vekmar ve Hitachi-ABB Power Grids ilişkisi daha uzun zamandır var olsa da, şahsen ben son 10 yıldır bunun bir parçasıyım.
Yılmaz Özcan
Yılmaz Özcan
Vekmar sektörümüzün önde gelen, kurumsal alypasını tamamlamış ile çalışmakta bize gurur veriyor. Vekmar ile birlikte çıktığımız bu yolda büyük başarılara imza atacağımızdan son derece eminim. Eaton olarak ürün gamımızı dikkate aldığımızda, Vekmar’ın müşteri mevcut iş potansiyelini arttıracağını görmekteyiz. Diğer taraftan Vekmar’ın geniş satış ve servis organizasyonu da bizim birçok pazarda farklı müşterilere ulaşmamıza imkan sağlayacaktır. Bu pazardaki büyüme stratejilerine uygun olduğunu ve kısa sürede bunun meyvelerini toplayacağımıza inanıyorum ki halihazırda bunun çok güçlü ön sinyallerini pazardan ve müşterilerimizdan almaya başladık.
İsmail Yamangil
İsmail Yamangil
Vekmar Elektrik, sektörümüzü ileriye taşımaya ve ülkede değer yaratmaya odaklanmış, uluslararası standartlarda iş yapmayı benimsemiş önemli bir partner. Bu anlamda bir vizyon ortaklığı içerisinde hareket edebilmekten ve dönüp baktığımızda gurur duyduğumuz projeleri birlikte sektörümüze kazandırmış olmaktan ve geleceğe ortak bir pencereden bakmaya devam etmekten dolayı büyük mutluluk duyuyoruz.
Kaan Sarıoğlu
Kaan Sarıoğlu
Vekmar, uzun yıllardır ABB ile birlikte çalışmayı sürdüren ve iş birliğimize önem verdiğimiz bir iş ortağımızdır. Bugüne kadar birçok projede beraber gösterdiğimiz başarıların, artarak devam edeceğine inancımız kuvvetlidir.
What our clients say

Professional and reliable partner

Globally harness multimedia based collaboration and idea sharing with backend products. Continually whiteboard superior covalent scenarios opportunities.
Construction98%
Production92%
Deadline95%
https://www.vekmar.com.tr/wp-content/uploads/2020/11/img-factory-hall.jpg
0123456789001234567890+

World awards

Taking seamless key performance indicators.
0123456789001234567890%

Project success

Engage fully tested process improvement platforms.
0123456789001234567890+

Employees

Leverage other resource leveling convergence.
012345678900123456789001234567890

Worldwide clients

Globally network focused material products.
We get the job done

Success through
human resourcesSuccess

https://www.vekmar.com.tr/wp-content/uploads/2020/11/img-people-01.jpg
Travis Kirkpatrick
Founder & Owner
https://www.vekmar.com.tr/wp-content/uploads/2020/11/img-people-03.jpg
Peter Kirkpatrick
Coowner, Lead Machinist
https://www.vekmar.com.tr/wp-content/uploads/2020/11/img-people-02.jpg
Amy Newthorn
Production Lead
https://www.vekmar.com.tr/wp-content/uploads/2020/11/img-people-01.jpg
Travis Kirkpatrick
Founder & Owner

As a family owned and operated company we are hands on business owners and intimately involved in daily operations. Time on the shop floor interacting with employees is routine, promoting their development and be proud of their work.

https://www.vekmar.com.tr/wp-content/uploads/2020/11/img-people-04.jpg
Clarence Wesley
Senior Machinist
https://www.vekmar.com.tr/wp-content/uploads/2020/11/img-people-05.jpg
Bennett Harper
Senior Machine Operator
Join our team

An inspiring career
awaits you in Amwerk

Cleveland

3644 Rocky River Drive
Cleveland, OH 44111, USA

Michigan

1099-901 Springland Ave
Michigan City, IN 46360, USA

Email Amwerk

info@amwerk.com
office@amwerk.com

Call us

216-308-5651, Cleveland factory
734-585-3072, Michigan factory
https://www.vekmar.com.tr/wp-content/uploads/2020/10/post_24-640x427.jpg

Amwerk locations

Visit our offices or simply send us an email anytime you want. If you have any questions, feel free to contact us.