Legrand Kuru Tip Trafo

Alçak gerilim dağıtım ürünü olarak karşımıza çıkan kuru tip trafolar  giderek yaygınlaşmaktadır. AVM, konut, ticari meskenler, vb mekanlar için üretilmiş olan kuru tip trafolar belirtilen koşullarda nem ve sudan uzak tutulmalıdır. Belirtilen koşulların sağlanması adına firmamız tarafından sunulan geniş hizmet yelpazesi ve teknik destek imkanları ile endüstriye katkı sağlamak hedeflenmektedir.

İlginizi Çekebilir: Orta Gerilim Fiyat Listesi

Kuru Tip Dağıtım Trafosu Özellikleri Nelerdir?

  • Küçük boyutlu ve hafiftir
  • 5 kilovattan 16.000 kilovata kadar güç aralığı bulunmaktadır
  • F ısı yalıtımı mevcuttur
  • Standart sargılı
  • 36 kilovat gerilim seviyesini gösteren onaylı test belgesine sahip
  • Çok düşük bakım maliyetleri
  • Kamusal yapılardan rüzgar jeneratörüne kadar pek çok alanda esnek ve güvenli kullanım sunması legrand kuru tip trafo özellikleri arasındadır.

Kuru Tip Dağıtım Trafosu Aksesuarları

Ürün serisini tamamlamak adına kullanıcılara geniş çözüm yelpazesi sunması nedeniyle dikkatleri üzerine çekmektedir. Hem iç hem dış ortamlara özel olarak üretilen koruma seviyeli panoları içeren kuru tip trafolar kısa devreye karşı da dayanıklıdır. Elektrik santrallerinde kolay yerleştirilebildiği için oldukça fazla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. İsteğe bağlı monte edilebilen soğutma sistemler, alçak yüksek gerilim ölçüm seçenekleri, vibrasyon yastıkları gibi komple çözümleri tek bir sistemde bulabileceğiniz aksesuarlara sahiptir.

 

Kuru Tip Dağıtım Trafosu Teknik Destek

Standart ve özel test aşamalarından geçirilmek suretiyle kullanıma sunulan kuru tip dağıtım trafosu için firmamız teknik destek noktasında da ileri düzeyde hizmet sunmaktadır. Modern üretim tesisleri için özel olarak yapılan yankısız oda ve hassas ses ölçümleri gibi pek çok işlem için alanında uzman ve teknik bir kadro ile hizmet sunan firmamız kuru tip dağıtım trafoları onaylı ve tip test belgelerine sahip ürünler ile hizmet sunmaktadır.

Legrand kuru tip trafo çalışma sıcaklık özellikleri

Kuru Tip Dağıtım Trafosu Ücretleri

Pek çok sektörün vazgeçilmezi olan kuru tip dağıtım trafo ücretleri kullanılacak aksesuar ve içeriklere göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle öncelikle firmamız ile iletişime geçmek suretiyle hangi tip işlemin yapılacağına deneyimli personellerimiz aracılığı ile karar verebilirsiniz. Ardından fiyatlandırma konusunda müşteri memnuniyet odaklı çalışan firmamızdan uygun fiyata kuru tip dağıtım trafosu temini sağlayabilirsiniz.

Author

Vekmar Elektrik

Vekmar Elektrik Sistemleri Yatırım ve Ticaret A.Ş., kurulduğu 1994 yılından itibaren enerji sektöründe faaliyet göstermektedir. Müteahhitlik, mühendislik, tasarım, projelendirme, pano imalatı alanlarında hizmet vermektedir. Dünya enerji sektörünün önde gelen, geniş ve kaliteli ürün gamına sahip kuruluşlarından başta ABB, Schneider Electric, Eaton, Wago olmak üzere alanında lider global ve ulusal firmaların distribütörlüğünü, uygulama partnerliğini yürütmekte ve projelerde iş birliğini sürdürmektedir.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×

Powered by WhatsApp Chat

×
Vekmar Electric Vision Contact Campaigns