Trafo olarak tanımlanan Transformatörlerin ana görevi, enerji dağıtımıdır. Sistem kusursuz dağıtım ve kesintisiz enerji alabilmeye programlanmaktadır. Hitachi trafo, kuru tip ve sıvı dolgulu transformartör tipleri sunmaktadır. Geniş kullanım alanları yanında yedek parça ve kesintisiz hizmet garantisi vermektedir.

Hitachi Trafo
Hitachi Trafo

 Hitachi Trafo Tipleri nelerdir?

Hitachi trafo türleri, kara rüzgar enerji sistemleri, deniz rüzgar enerji sistemleri olarak kullanılabildiği gibi kolay yedek parça garantisi verir. Kuru tip tranformatör bileşenleri ve sıvı dolgu sistemli tipleri bulunmaktadır. Kendi aralarında kullanım amacı ve soğutma özelliğine göre üç gruba ayrılmaktadır. Kuru tip transformatörler, yağlı tip transformatörlere soğutmalı tür transformatör denmektedir. Geniş servis ağı sorunsuz yedek parça temini özellikleriyle tercih nedeni olmaktadır. Hitachi trafo çalışma esnasında üretilen sıcaklığı hava sirkülasyonuyla düşürerek, yüksek verimlilik sağlayan trafolardır.

Kuru trafo olarak adlandırılan soğutmalı trafoların, yalıtkan sargıları ve manyetik devresi sıvıdan korunamamaktadır. Trafolar kritik ihtiyaç aygıtlarıdır ve kesintisiz üretim beklenmektedir. Özel kamusal tüm alanlarda kullanılan trafolar yatırım maliyetlerini azaltarak getirileri artırmaktadır. Yüksek performans ürünleri olan hitachi trafolar kamuda ve sanayi alanlarında güvenle kullanılmaktadır.

 Neden Hitachi Trafo?

Yüksek enerji verimliliği ve düşük maliyetli hitachi trafolar, sınırsız hizmet ve yüksek güvenlik sağlamaktadır. Hitachi enerji bütün dünyada tüm marka ve model trafolar için ilk gün ve son gün arasında hizmet vermektedir. Hitachi trafonun ilk günü çalışma start günü, son günü geri dönüşüme hazır olduğu gündür. Trafolarının yaşam sürecini kusursuz yöneten hitachi, çevreye duyarlı, can ve mal güvenliği sağlanan, düşük maliyetli yüksek verimli sistemler sunmaktadır. Hitachi tercih nedenleri;

-Bütün dünyada kazanılmış, uzun yılların deneyim ve tecrübe,

-Trafo hizmetlerinde tüm sistemin kusursuz döngüsü,

-Sınırsız yedek parça temin ve değişimi,

-Otuzdan fazla servis merkezi ve binleri aşan profesyonel sayısıyla verilen hizmetleridir.

Hitachi Kimdir?

 Hitachi, Japonya’nın Ibaraki şehrinde Sukegawa adı altında kurulmuştur. İş merkezi Japonya’da bulunan Hitachi Ltd. Corporation küresel bir elektronik iş ağına sahiptir. 1910 yılında ise Odaira Namihei tarafından Hitachi tüketici ürünleri olarak faaliyetlerine başlamıştır. Üretim bandında elektronik ev aletlerinden, Plazma ve LCD televizyona, sanayi-iş makineleri, pil ve güç ünite markasıdır. Bilgi teknolojileri, enerji verimliliği, demir çelik-sanayi, finans ve kimya alanlarında hizmet vermektedir. Hitachi trafo, kurulum, servis hizmeti ve yedek parça temini sağlamakta eksiksiz hizmet vermektedir. Kuru tip trafo sistemleri yağ içermeyen, dış etkenlere karşı epoksi reçine ve cam elyaf sargı desteğiyle korunmaktadır. Atmosfer altında ya da gaz içinde çalışan kuru tip trafo sargısı sıvılardan korunmaktadır. Yağlı tip ve kuru tip trafo bakımları aynı şekilde yapılmaktadır. Ancak tek önemli nokta yağlı tiplerdeki yağ bölümü özel bakım gerektirmektedir.

 Kuru Tip Trafo Kullanım Alanları Nerelerdir?

Kuru tip trafoların, kurulum ve bakımı kolay, patlama riski bulunmamaktadır. Bu özellikleriyle kamusal alanlarda güvenle kullanılmaktadır. Yaygın olarak; AVM, okul, marina, hastane, yer altı trafoları, pompa istasyonlarında güvenle kullanılmaktadır. Baraj ve demir yollarında da kuru tip trafolar kullanılmaktadır. Hitachi trafolar, rüzgar enerji sistemlerinde de güvenle kullanılabilmektedir. Geniş servis ağı ve yüksek verimliliğiyle tercih edilmektedir. Tercih nedenlerinin başında ise yedek parça temini ve uzaktan servis desteği de bulunmaktadır.

Hızlı teklif almak için formu doldurun!