Elektrik Tesisatınızı WAGO Gelbox ile Nemden Koruyun!

WAGO Gelbox, silikonsuz jel ile önceden doldurulmuş kompakt bir kutudur. Gelbox altı boyutta mevcut olup,  WAGO’nun 221 Serisi klemenslerle ve 2273 Serisi COMPACT PUSH WIRE® klemensler için IPX8 seviyelerinde nem koruması sağlar. Bu koruma türü, klemenslerin suya karşı tamamen sızdırmaz olduğu ve kalıcı olarak suya batırılabileceği anlamına gelir. Poliüretan ve silikon gibi geleneksel kaplama bileşenleri de IPX8 gereksinimlerini karşılar.

İlginizi Çekebilir: WAGO Buat Klemensi

Kurulumu Kolaydır!

WAGO Gelbox‘ı açın, kablolu bağlantı konektörlerini kutuya yerleştirin ve kutuyu hafif bir basınçla kapatın. Jel, kurulumun etrafına tamamen sarılır. Kompakt tasarımı sayesinde, WAGO Gelbox‘lar her bağlantı kutusuna kolayca yerleştirilebilir. Farklı muhafaza stilleri sayesinde, dağıtım kutusunda ek alan yaratmak için tek bir WAGO Gelbox’a birkaç konektör yerleştirilebilir. Bir devrenin genişletilmesi gerekiyorsa, kutular kolayca yeniden açılabilir ve hızlı ve güvenilir bir şekilde yeniden kablolanabilir.

WAGO Gelbox’ı Neden Kullanmalısınız?

WAGO Gelbox’ı hemen kullanıma hazır hale getirir. Kutu önceden jel ile doldurulmuştur ve bağlantıyı hemen kapatarak elektrik sistemlerinin kesintisiz, hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde kurulumdan hemen sonra devreye alınmasını sağlayabilirsiniz. Çevreye karşı zararsız olan Gelbox’ı nemli ve sulu her ortamda kullanabilirsiniz.

Author

Vekmar Elektrik

Vekmar Elektrik Sistemleri Yatırım ve Ticaret A.Ş., kurulduğu 1994 yılından itibaren enerji sektöründe faaliyet göstermektedir. Müteahhitlik, mühendislik, tasarım, projelendirme, pano imalatı alanlarında hizmet vermektedir. Dünya enerji sektörünün önde gelen, geniş ve kaliteli ürün gamına sahip kuruluşlarından başta ABB, Schneider Electric, Eaton, Wago olmak üzere alanında lider global ve ulusal firmaların distribütörlüğünü, uygulama partnerliğini yürütmekte ve projelerde iş birliğini sürdürmektedir.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×

Powered by WhatsApp Chat

×
Vekmar Electric Vision Contact Campaigns