Şirketlerimiz

Toreks Elektromekanik Servis Hizmetleri Ltd. Şti.​

Toreks, elektrik sektöründeki diğer grup şirketlerinin faaliyet alanları doğrultusunda; malzeme tedariki, tedarik sonrası uygulama ve uygulama sonrası bakım - onarım hizmet yelpazesinin tamamlanması amacıyla 2011 yılında kuruldu.
 
Toreks, ürün yelpazesindeki çeşitlilikle doğru zamanda doğru teknikleri kullanmaya, her tesisin kendine özgü işletme ihtiyaçlarını ele alarak müşteri odaklı çözümler üretmeye özen göstermektedir. Uluslararası ve ulusal projelerde elektromekanik sistemlerin uygulamalarını gerçekleştirmektedir.
Genel merkezi İstanbul'da bulunan Toreks kesintisiz, hızlı ve kaliteli hizmetini tüm Türkiye'ye yayabilmek adına Marmara (İstanbul), Ege (İzmir), Anadolu (Gaziantep) olmak üzere üç bölge müdürlüğü ile hizmet vermektedir. 
 
Bu bölgelerdeki fabrikalar, organize sanayi bölgeleri, enerji üretim tesisleri, alışveriş merkezleri, bankacılık operasyon üstleri, konut yaşam merkezleri, kamu binaları gibi yüksek gerilim ile beslenen tüm tesislerde, planlı periyodik bakım, plansız 365 gün 24 saat acil müdahale, devreye alma, İSG ölçümleri hizmetlerini sunmakta, güçlü ve dinamik personel yapısıyla çalışmalarına devam etmektedir.