Kuru Tip Trafolar

faaliyetalanurun_ktiptrafo_01.jpg
orta_gerilim_abb-4.jpg

Genel Bilgi

ABB markalı kuru tip güç ve dağıtım trafoları firmamız tarafından Türkiye'ye ithal edilerek ülke genelinde satış ve dağıtımı yapılmaktadır. İthalatını yapmış olduğumuz trafoların tamamı gerektiğinde nominal gücün 40% fazlasını verebilmesi için sonradan güç arttırımı fan tertibatı montajına uygun gövde yapısında imal ettirilmektedir. Dünya üzerindeki rakiplerinin tümünün üretim kapasitesinden daha fazla üretim kapasitesine sahip olan ABB, dökme reçineli kuru tip dağıtım transformatörleri alanında bütün teknolojilerin öncüsü konumundadır..

Ürün veya uygulama desteği verdiğimiz referans projeler

Özdilek Tesisleri, Eskişehir
Eskişehir'de yapımı devam eden Özdilek AVM ve Otel Projelerinde kullanılmak üzere 2x2000kVA Fan Tertibatlı ABB Kuru Tip Trafoların sözleşmesi müteahhit firma ile yapılmıştır.

CRH – TAYSAD Projesi
TAYSAD O.S.Bölgesinde yapımı devam eden CRH Otomotiv Fabrikasında kullanılmak üzere %40 Güç Artışlı 2x1.600kVA Dökme Reçineli Kuru Tip Dağıtım Trafosu sözleşmesi müteahhit firma ile yapılmıştır.

Bolu Dağı AVM
Bolu Dağı AVM Projesinde kullanılmak üzere 3x1600kVA ABB Kuru Tip Trafoların sözleşmesi müteahhit firma ile yapılmıştır.

İzmir Balçova AVM
İzmir'de yapımı devam eden İzmir Balçova AVM projesinde kullanılmak üzere 2x1000kVA ABB Kuru Tip Trafoların sözleşmesi müteahhit firma ile yapılmıştır.

Bakü Four Seasons Otel
Azarbeycan Bakü'de yapımı devam eden Four Seasons Otel ‘de kullanılmak üzere 2x2000kVA Bakır Sargılı ABB Kuru Tip Trafo'nun sözleşmesi müteahhit firma ile yapılmıştır.

Hilton Garden Inn ve Vehbi Koç Vakfı
Anel Grup tarafından yapımı devam eden Şanlıurfa Garden Inn projesinde kullanılmak üzere 2000kVA ABB Kuru Tip Trafo ve Gölcük Vehbi Koç Vakfı projesinde kullanılmak üzere 800kVA ABB Kuru Tip Trafo temini sözleşmeleri yapılmıştır.

Arı Teknokent
İstanbul Teknik Üniversitesi Kapsamındaki Arı Teknokent Bölgesinde kullanılmak üzere 1600kVA ABB Kuru Tip Trafo sözleşmesi müteahhit firma üzerinden yapılmıştır.

YKB Bankacılık Üssü
Gebze Yapı Kredi Bankacılık üssündeki ACCR Projesi kapsamında 2000kVA ABB Kuru Tip Trafo ve Schneider Metal Muhafazalı hücrelerin sözleşmesi müteahhit firma üzerinden yapılmıştır.

Hızlı İletişim

E.Serdar BAŞOĞLU:     0533 954 57 84